CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Bambus VIIa  (Evina věž — Dolní labyrint — Ostaš)

opis: Z údolní strany (Vpravo od JV hrany) stěnou přímo přes převis k římse a v ní traverz doprava ke kruhu. Stěnou vpravo na plošinku a po ní doprava na V hranu. Cestou Křečová žilka na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.1984
autor: I. Kobr, J. Hůlka
charakter: ściana


wieża: Evina věž, obwód: Dolní labyrint, obszar: Ostaš
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

30.6.2019 22:35:46 Martin Normalka.
Pěkná cesta v pevné skále, pod kruhem jdou smyčky. Mezi vrcholy lze štandovat za strom, ať tolik netáhne lano. Není knížka ani slaňák.

ZDJĘCIA

Bambus 30.6.2019 | 713x
Martin

DROGI

Normalka. Bambus VIIa  (0.0.1984) Evina věž Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentarz (30.6.2019)zdjęcia - 1x
Normalka. Křečová žilka VI  (0.0.1983) Evina věž Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()
Normalka. Mačeta VIIa  (19.7.1990) Evina věž Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()
Normalka. Sestupová II  (0.0.0000) Evina věž Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()
Normalka. Vedlejší IV  (24.7.1983) Evina věž Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.