CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Aládinova lampa IXc  (Aládin — Vstupní rokle — Teplice)

opis: Cestou Spára s nejasným začátkem a koncem ke 2. kruhu. Stěnou podél severní hrany (3 kruhy) pod převis a vpravo cestou Spára s nejasným začátkem a koncem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.7.1990
autor: Karel Šimek a Lubomír Beneš, M. Matějka
charakter: ściana | rajbas


wieża: Aládin, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

26.10.2011 12:37:34 Jony Fajne.
Jako jedno z nejproblematičtějších míst v cestě nám přišlo v odlezu od posledního kruhu cesty Spára s nejasným začátkem a koncem.
28.10.2011 8:08:40 magnusek Fajne.
Pravdaže, dolez na vršek mi taky přišel jako největší kotel. Vzhledem k rozdílu 'papírových' obtížností docela vtipné :-)
17.8.2018 7:43:17 Jony
Dle původní vrcholové knížky se cesta jmenuje Vyhaslý plamínek.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Aládinova lampa IXc  (0.7.1990) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 3 komentarze (17.8.2018)
Normalka. Dvojžába VIIa  (3.1.1988) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 0 komentarze ()
Bardzo fajne. Džin Xa RP: Xb  () Aládin Vstupní rokle (Teplice) 2 komentarze (29.9.2015)
Normalka. Spára s nejasným začátkem a koncem VIIIc  (10.5.1987) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.