CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Jiří Vítek (Jířa)

Dnes už věkově "master" z města perníku se vztahem k přírodě a s úctou ke skalám, se vztahem k "lezení" jako více než ke sportu, ale jako ke stylu života. Dnes už bez nutnosti vyplavovat při lezení adrenalin při hrozbě "podlahy," ale stále s chutí lézti na jakémkoli materiálu, s obzvláštním srdcovým vztahem k pískovci.

vitekj01@gmail.com

kommentareanzahl : 4,   fotoanzahl : 0,   artikelanzahl : 0


NEUE KOMMENTARE

Schön. Údolní V  () Nekonečná Dolní labyrint (Ostaš) 6 kommentar (6.4.2020)
Sehr schön Tátova VIIc  () Stěna starých pánů Dolní labyrint (Ostaš) 6 kommentar (29.10.2020)
Sehr schön Magie pohybu VIIa  () Stěna za Dodovkou Dolní labyrint (Ostaš) 11 kommentar (12.8.2020)foto - 1x
Sehr schön Magie pohybu VIIa  () Stěna za Dodovkou Dolní labyrint (Ostaš) 11 kommentar (12.8.2020)foto - 1x


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.