CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Stopy krve VIIc  (Šenkovna — Dolní labyrint — Ostaš)

beschreibung: Z terasy u žebříku (nejvíce vlevo) sokolíky k 1. kruhu. Sokolíkem a stěnou ke 2. kruhu. Vlevo na hranu a tou přes hodiny na temeno.
datum der erstbesteigung:
autor: Bronislav Dlouhý, P. Jirásek
charakteristik: wand | hangel


turm: Šenkovna, bezirk: Dolní labyrint, gebiet: Ostaš
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

19.6.2012 17:08:13 broněk Schön.
Pěkný krok na hraně. V sokolíku jsou ještě pozůstatky mé krve, proto ten název:)
5.7.2016 21:29:17 Příba Schön.
Pěkná a silová cesta s nejtěžším místem nad 2.Q. Za sokolíky to chce trochu víc opatrně, protože pod 2.Q. se mi zdálo, že je kus ulomený.
29.7.2020 22:47:35 Janek Schön.
Hezká, silová cesta, která se asi moc neleze, nahoře na hraně je spousta mechu. Sokolík v jednom místě docela duní, ale zdá se, že drží dobře.
1.8.2020 13:03:25 Janek
Hezká, silová cesta, která se asi moc neleze, nahoře na hraně je spousta mechu. Sokolík v jednom místě docela duní, ale zdá se, že drží dobře.

FOTOS

Stopy krve 5.7.2016 | 2413x
Příba

ROUTE

Schön. Pivoman VIIIa  () Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 2 kommentar (8.7.2016)
Normal. Stará smyčka VIIa  (0.0.2004) Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 2 kommentar (24.4.2019)
Schön. Stopy krve VIIc  () Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 4 kommentar (1.8.2020)foto - 1x
Normal. Výlet do bájí VIIIb  (25.6.2003) Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 0 kommentar ()


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.