CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Stará cesta IV  (Skopec — Rokle nad Spáleným mlýnem — Adršpach)

beschreibung: Od JV komínem na velkou plošinu k borovicím a přechodem přes vnitřní komín doprava na balkon. Vlevo stěnou (umělé stupy) nebo vpravo úzkým komínem na vrchol.
datum der erstbesteigung: 7.7.1946
autor: František Kutta, R. Hanči
charakteristik: wand | kamin


turm: Skopec, bezirk: Rokle nad Spáleným mlýnem, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

9.8.2010 12:26:30 sejk Normal.
Nejjednoduší cesta na krásný vrchol. Komíny jsou užší, ale žádná velká dřina to není. Pokud zvolíte druhou možnost dolezu, ještě vás čekají 2 kroky z předvrcholu na vrchol, které jistí tutové hodiny.
31.8.2016 16:13:11 Kuzma Schön.
My volili 2. možnost. Z předvrcholu stěnou to jistě za IV není. Proto jsme prolezli komínem na druhou stranu věže, zatraverzovali do vedlejšího komínu a jím n.v. Mě i ostatním se cesta úzkými, čistými komíny líbila. Doporučil bych i pro začínající, bo není kde vypadnout.
1.9.2019 18:24:39 miloshell95@gmail.com Schön.
Lezli jsme to variantou vlevo, po stupních. Rozhodně to byly kroky těžší nez IV. Ale hvězdu dám, i když se to špatně zajišťuje. Kdo se citi dobre v rajbasech, jen do toho ;-)

FOTOS

Stará cesta 31.8.2016 | 1626x
Kuzma

ROUTE

Sehr schön Andělská stěna VIIb (VIIc)  (29.8.1965) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 2 kommentar (3.7.2018)
Normal. Čertovina VIIIa  (21.5.1978) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Jojoáda VIIc  (1.7.1968) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Skopičina VIIa  (11.7.1973) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 kommentar ()
Schön. Stará cesta IV  (7.7.1946) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 3 kommentar (1.9.2019)foto - 1x

MAP

TURMS

Hrošík — Mravenečník — Ovce — Panic — Pivní skaut — Poustevník — Pralinka — Sírová věž — Večernice — Věž Otty Černého

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.