CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Sehr schön Pro Tebe VIIb (VIIb)  (Věčná — Slavenské skály — Broumovské stěny)

beschreibung: Z vnitřního prostoru mezi věží a přilehlým pilířem komínem a rozporem k 1. kruhu který je ve stěně pilíře. Přepadem do plotny a tou (2. kruh) na vrchol.
datum der erstbesteigung: 29.2.1992
autor: Stanislav Beneš, L. Kubina
charakteristik: wand


turm: Věčná, bezirk: Slavenské skály, gebiet: Broumovské stěny
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

5.4.2009 15:31:57 beny Sehr schön
I když trochu nelogicky kruh ve stěně pilíře. Ale pěkná cesta. Těžko se to za ten kruh prasí.
2.9.2015 11:49:15 Mešák Sehr schön
Krásná cesta :-) U prvních dvou kroků v té plotně jsem se teda trochu bál, že mi to ujede a odhodí na ten pilíř, ale zas tak moc těžký to nakonec nebylo. Pod prvním kruhem jde ve stěně pilíře založit dvě smyce...
23.7.2021 8:40:57 Pavlík Sehr schön
Ke kruhu se mi nepovedlo založit nic. Jsou tam sice hodinky, ale ani nejmenší kevlar se mi nepodařilo protáhnout. Rajbas je v pohodě, akorát pod nohama straší díra a až za ní kruh.

FOTOS

ROUTE

Sehr schön Pro Tebe VIIb (VIIb)  (29.2.1992) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 kommentar (23.7.2021)
Sehr schön Přesvědčivá cesta IV (IV) RP: IV  (30.8.1991) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 kommentar (5.4.2009)
Sehr schön Věčný vítr VIIa  (14.6.1997) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 kommentar (20.7.2021)
Sehr schön Vzpomínka na budoucnost VIIIc (VIIIc)  (23.4.1994) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 kommentar (6.4.2009)


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.