CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Motýlí hra V  (Ryba nebo pták — Záboř — Teplice)

beschreibung: V levé části průchodu (od SZ) spárkou nebo komínem na balkon a po pilíři (1. kruh) na jeho temeno. Přepadem a stěnou (2. kruh) na vrchol.
datum der erstbesteigung: 3.8.2003
autor: Ivana Jánská a Martin Němec, B. Sedláčková
charakteristik:


turm: Ryba nebo pták, bezirk: Záboř, gebiet: Teplice
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

7.8.2016 21:36:54 Páša Schön.
Ve vrcholovce je psaná jako VIIa s otaznikem. Osobně si myslím, že VI by tomu slušelo nejvíc. Parádní výhled a místo slanění se dá přeskákat na zadní masiv.
25.8.2019 22:24:33 Karlos Schön.
Jak bylo řečeno, ve vrcholové knížce je VIIa s otazníkem. Já bych s tímto hodnocením klidně i souhlasil, protože rajbáček u druhého kruhu dokáže potrápit.
17.4.2022 11:21:38 mn2005@seznam.cz Schön.
Cesta určitě není za V. Otazník ve vrcholovce u VIIa jsem napsal proto, protože se mi ten zved u druhého Q zdál težší. Ale nechal bych to na těch napsaných VIIa. Na pilíři piliře, před přepadem, lze tutově odjistit.

FOTOS

ROUTE

Schön. Jaký si to uděláš, takový to máš VIIa  (1.10.2004) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 2 kommentar (21.7.2017)
Schön. Motýlí hra V  (3.8.2003) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 3 kommentar (17.4.2022)
Schön. Motýlí hra – Pes tu chcíp V  (3.8.2003) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 1 kommentar (8.7.2016)
Schön. Výmyk je základ VIIb  (1.8.2004) Ryba nebo pták Záboř (Teplice) 2 kommentar (6.9.2018)


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.