CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Karnevalová VIIc  (Škraboška — Jezerka — Adršpach)

beschreibung: Od SZ komínem, výše spárou na konec a vlevo spárou ke kruhu. Vpravo stěnou na římsu, po ní traverz doleva a spárou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 17.6.1973
autor: Stanislav Lukavský, M. Nosek
charakteristik: wand | handriss


turm: Škraboška, bezirk: Jezerka, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

26.2.2010 20:31:08 Hans Schön.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
1.9.2014 20:17:56 myš Normal.
Cesta dole hodně solí, není lehká ani přejištěná. Na konci pravé spáry před traverzem hodiny, ale je dost těžký se k nim dostat. Od kruhu už to nesolí tolik, ale čistý to není. Konec položenou širočinou fakt pro fajnšmekry. Je spousta hezčích cest a hvězda opravdu není na místě.
5.8.2019 12:04:54 Pavlína Schön.
Přechozí komentář je vcelku výstižný: dole osolené, nahoře špinavé, mezitím vlhké, přituhne ve zužující se spáře pod hodinami a pak v rajbasu nad kruhem. Ale když pomineme drobné vady na kráse, dalo by se na to koukat i jinak: různorodá cesta střídající snad všechny styly, dobře dojistitelná, našemu družstvu se moc líbila. Kromě dobrého pocitu čeká na vršku ještě odměna v podobě originál knížky a počítaných přelezů.

FOTOS

ROUTE

Normal. Candrbál VIIIa  (13.8.1997) Škraboška Jezerka (Adršpach) 0 kommentar ()
Schön. Karnevalová VIIc  (17.6.1973) Škraboška Jezerka (Adršpach) 3 kommentar (5.8.2019)
Normal. Karnevalová – Varianta VIIc  (22.5.1997) Škraboška Jezerka (Adršpach) 0 kommentar ()

MAP

TURMS

Bečka — Bubáček — César — Hejkal — Jakobín — Kačaba — Kleopatra — Maska — Medea — Myšák — Past — Prométheus — Půlnoční — Quasimodo — Trojče

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.