CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Dámy, já už vážně nedávám. VIIb  (Fefík — Vstupní obvod — Adršpach)

beschreibung: Od JZ stěnou (3 kruhy) na vrchol.
datum der erstbesteigung: 0.0.2007
autor: Petr Mocek, I.Krecbach, O.Krecbach, S.Lukavský, R.Gemperle
charakteristik: wand | reibungskletterei


turm: Fefík, bezirk: Vstupní obvod, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

3.3.2010 13:03:34 Alešák Schön.
Výborně odjištěné, je potřeba zabrat přes nástupový převísek a pak poladit nohy nad 3.Q. Fefík je hned vedle Vlka Samotáře, tzn. od chatičky (za ozvěnou) cca 30m podél potoka.
3.3.2010 14:46:20 pavel Schön.
Dobrá cesta. Ke třetímu kruhu docela schůdný lezení u něj trochu kouknout pod nohy a pak hurá nahoru. A pak taky dolů to bylo když sem to lez zajímavější.
26.6.2010 11:24:23 birkof Schön.
Pěkná stěnovka, dobře odjištěná. K prvnímu je potřeba trochu zabrat. Pak přijdou obtíže s odlezem od třetího. Stojí to za to. Snad to nebude brzo celý zelený a ještě chvíli se to poleze.
2.4.2013 17:58:58 Staník Schön.
Podstatné bylo řečeno výše, pro mne byl výrazně těžší spodek, u 3. Q to technická ladička, ale spíš rutina. Pohodová cesta. Jinak není zas tak zelená jak na obrázku, asi záleží jaký je rok (vlhkost). Až spadne nebo (mu někdo pomůže) ten vyvrácený strom vpravo, tak se sektor určitě trochu prosvětlí a provzdušní - méně zeleně.
8.9.2013 14:00:39 Hlaďas Schön.
Spodek solí jak prase, fajné lezení mezi mechem a kapradím ale chyty a stupy jsou čisté, a od třetího Q boulder na VIIb přísnej. Hvězda za bezpečí.

FOTOS

Dámy, já už vážně nedávám. 1.4.2013 | 2029x
Alešák

ROUTE

Schön. Dámy, já už vážně nedávám. VIIb  (0.0.2007) Fefík Vstupní obvod (Adršpach) 5 kommentar (8.9.2013)foto - 1x

MAP
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.