CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Cestička do skal VIIIc  (Souvěž — Záboř — Teplice)

beschreibung: Vpravo od cesty Cestička k domovu u hrany spárou a sokolíkem na balkonek. Stěnou (hodiny a 2 kruhy) do vodorovného zářezu, v něm traverz doprava, stěnou a hranou na vrchol.
datum der erstbesteigung:
autor: Jiří Ponomarev, L. Ponomarevová
charakteristik: wand | handriss | hangel


turm: Souvěž, bezirk: Záboř, gebiet: Teplice
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

6.9.2018 21:06:53 Páša Schön.
Cestu jsem lezl od oka, takže jsem intuitivně dolezl na konec spárky a pak traverzoval pod první kruh. Hlavní obtíže jsou ale mezi kruhy, kde je to stěnovka po lištách s poměrně dlouhými kroky. Dolez je už snažší. Celkově mi to přišlo asi o fous těžší než Cestička k domovu.
15.10.2018 10:42:01 Hlaďas Schön.
K 1.Q si to chce pohrát s jištěním a pak pěkná stěna v betonových lištách s nádhernou expozicí:-) od 2.Q n.v je trochu odlez ale lehkém terénu. (autor uvádí i možnou variantu od 2.Q lehce vlevo k 5.Q cesty "Cestička k domovu").

FOTOS

ROUTE

Schön. Cestička do skal VIIIc  () Souvěž Záboř (Teplice) 2 kommentar (15.10.2018)
Sehr schön Cestička k domovu IXa  (15.8.2004) Souvěž Záboř (Teplice) 7 kommentar (14.9.2017)foto - 1x
Normal. Dočasná pomoc VI  (21.8.2002) Souvěž Záboř (Teplice) 0 kommentar ()
Sehr schön Krachloid VIIb  (7.9.2002) Souvěž Záboř (Teplice) 6 kommentar (25.8.2019)foto - 4x
Normal. Podlejzavá IV  (21.8.2004) Souvěž Záboř (Teplice) 0 kommentar ()
Sehr schön Spára VIIc  (0.0.0000) Souvěž Záboř (Teplice) 2 kommentar (21.7.2017)


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.