CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Bašta (Ostaš — Horní labyrint)

v průvodci č.1

lezení povoleno: lezení bez omezení, slanění: bez slanění

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Pěkné. Nedělní pro Báru VIIa  () Bašta Horní labyrint (Ostaš) 1 komentář (16.9.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Pěkné. Pracovní sobota VIIb  (19.10.1986) Bašta Horní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (17.9.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Středem VIIIa  (0.0.0000) Bašta Horní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Normál. Vysoké cíle VIIc  (23.7.1985) Bašta Horní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.