CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Žlutý sokolík VIIc (VIIIa)  (Rudá kápě — Panoptikum — Adršpach)

popis: Z bloku na JV věže spárou a sokolíkem ke kruhu. (Stavěním ze sedačky a) stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 10.5.1978
autor: Stanislav Lukavský, Petr Mocek
charakter: rajbas | ruční spára | sokolík


věž: Rudá kápě, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

20.8.2009 16:47:21 Hans Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Od pohledu vypadá relativně nevinně, ale opak je pravdou. Obtížnost a vykřičník dle mého názoru sedí.
12.8.2013 16:41:08 Alešák Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Stavění se mi (6.8.13) podařio přelézt čistě za VIIIa. Pěkné lezení s horším jištěním. Jsou jen dvě cesty, kterými se dá dostat na vršek a ta druhá je ještě větší drama.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Hagbardův komín VIIa  (12.10.1969) Rudá kápě Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (12.8.2013)
Echt gold. Katův šleh IXa  () Rudá kápě Panoptikum (Adršpach) 2 komentáře (16.11.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Tenkrát poprvé VIIIa  () Rudá kápě Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (16.11.2015)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Žlutý sokolík VIIc (VIIIa)  (10.5.1978) Rudá kápě Panoptikum (Adršpach) 2 komentáře (12.8.2013)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Palice — Boubel — Boubelka — Cirkusácká stěna — Hurdiska — Kostel — Mik — Neznámá — Oltář — Papouščí brána — Podvodník — Schovanka — Šlechtic — Trosky — Uprchlík — Vodník

FOTKY K VĚŽI

Katův šleh 16.11.2015 | 2968x
Alešák


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.