CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Zlatý slavík VIIIb  (Carabus — Ostrov — Adršpach)

popis: Spárou v pravé údolní (severní) hraně k 1. kruhu. Traverz stěnou vlevo a ke 2. kruhu. Stavěním a spárou ke 3. kruhu. Úkrok vpravo do spáry, tou a žlábkem ke 4. kruhu. Traverz stěnou vpravo a spárou k 5. kruhu. Stavěním a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 25.8.1984
autor: Stanislav Lukavský a Jaroslav Houser, L. Horák
charakter: stěna | ruční spára


věž: Carabus, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

5.3.2012 8:27:29 Iwoš Normál.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
6.3.2012 9:40:36 Jony Pěkné.
Nejvíc si snad pamatuju ten traverz ke 2. kruhu, na ty jedovatý voštiny. Cesta mi přišla relativně vyrovnaná, pořád něco k řešení.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Frantova VIIa  (23.5.1981) Carabus Ostrov (Adršpach) 1 komentář (5.3.2012)
Normál. Od Šejdíře III  (17.5.1981) Carabus Ostrov (Adršpach) 1 komentář (5.3.2012)
Normál. Pětka V  (17.5.1981) Carabus Ostrov (Adršpach) 1 komentář (5.3.2012)
Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. U konce s dechem VIIb  (1.5.1977) Carabus Ostrov (Adršpach) 1 komentář (5.3.2012)
Pěkné. Zlatý slavík VIIIb  (25.8.1984) Carabus Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (6.3.2012)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Goro — Krtek — Pulec — Rak — Sojčí kámen — Babulík — Černý opat — Démon — Huňáč — Kladivoun — Mates — Mefisto — Mecheché — Moby Dick — Rákosníček — Šejdíř — Telefonista — Trautenberk — Zub

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.