CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Zatažený bruch VIIb  (Strážce cyklostezky — Za pískovnou — Adršpach)

popis: Od SV spárou k převisu (1. kruh). Travers pod převisem vpravo a rozporem o okrajovku. Zpět travers vlevo po římse nad 1. kruh. Stěnou na tření (2 kruhy) na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Broněk Dlouhý a Aleš Jezbinský
charakter: stěna | rajbas


věž: Strážce cyklostezky, obvod: Za pískovnou, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

15.10.2010 13:18:05 Hans Normál.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
24.7.2017 7:37:20 Šáfa
Pěkná nástupová spárka a krásný rajbas. Škoda že nevyšel původní nápad s přímým přelezením převisu, to by šlo o jasnou dvouhvězdičkovku. Takhle s traverzem tam a zpět hrozí při náskoku z okrajovky zpět nad převis pendl při nejtěžším kroku cesty. A ten jediný krok se vymyká VIIb.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Zatažený bruch VIIb  () Strážce cyklostezky Za pískovnou (Adršpach) 2 komentáře (24.7.2017)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bochník — Policajt — Zámělská — Buková stěna — Žihadlo — Cahounek — Cestovka — Fefík — Jazykozpytec — Lehátko — Leontýnka — Mockova prdel — Robin Hood — Sára — Výčep — Excentrická rolnička — Gambrinus — Chobot — Pinďoš — Brtník

FOTKY K VĚŽI

piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.