CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Východní spára - přímá varianta  RP: VIIIa  (Harfeník — Panoptikum — Adršpach)

popis: Cestou Východní spára do vhloubení, z něj přímo spárou, trhlinou a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Jan Novák, Š. Janošec
charakter: rajbas | trhlina | ruční spára


věž: Harfeník, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

26.8.2018 23:05:07 hans1996 Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Východní spára VIIc (VIIc)  (23.9.1960) Harfeník Panoptikum (Adršpach) 3 komentáře (26.9.2010)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Východní spára - přímá varianta  RP: VIIIa  () Harfeník Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (26.8.2018)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Balalajka — Harfa — Křiváček — Mandolína — Ohyzda — Pěvci — Střídavě oblačno — Šašek — Ukulele

FOTKY K VĚŽI

Východní spára 21.5.2009 | 1548x
lezecc

Východní spára 6.10.2010 | 2264x
Alešák


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.