CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Večerní smutky VIIIb RP: VIIIc  (Skrytá stěna — Zadní Ostaš — Ostaš)

popis: Nástup je pod JZ stěnou. Stěnou (1.kruh) ke 2. kruhu. Traverz doleva za hranu do cesty Černobílá hrana a tou na temeno. Cestu lze nastoupit také přímo nebo zleva.
datum prvovýstupu: 19.10.1986
autor: J.Holanec a J.Malík
charakter: stěna


věž: Skrytá stěna, obvod: Zadní Ostaš, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

25.10.2010 11:03:22 Jony Normál.
Obtížný pocity.
25.11.2018 22:43:38 Příba Normál.
Pod 1. kruhem boulder, ale dá se případně odskočit. Ke 2. kruhu to těžký není, ale chce to opatrně. Relativně pěkná cesta.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Černobílá hrana VIIb  (0.0.1987) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 1 komentář (25.10.2010)
Normál. Večerní smutky VIIIb RP: VIIIc  (19.10.1986) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 2 komentáře (25.11.2018)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Večerní smutky - Varianta IXb  (0.0.0000) Skrytá stěna Zadní Ostaš (Ostaš) 3 komentáře (19.9.2014)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.