CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Trnitá VIIIb  (Růžička — Království — Adršpach)

popis: V levé části SV stěny koutovou spárou pod převis. Stěnou vpravo ke spáře, tou přes převisy na konec. Stěnou vpravo k 1. kruhu Jurovy cesty a tou bez stavění na vrchol.
datum prvovýstupu: 18.6.1983
autor: Stanislav Lukavský, J. Houser, L. Havránek
charakter: ruční spára


věž: Růžička, obvod: Království, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

11.6.2009 5:40:10 Jony Normál.
Trochu solivého písku, trochu lišeje. Druhá možnost, jak se na tuhle trochu zastrčenou, ale velkou, věž podívat. Jen do toho přelezu stavění se mi znova moc nechtělo.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Jurova VIIb (VIIIb)  (8.7.1961) Růžička Království (Adršpach) 1 komentář (10.6.2009)u cesty jsou vloženy fotky - 3x
Normál. Trnitá VIIIb  (18.6.1983) Růžička Království (Adršpach) 1 komentář (11.6.2009)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Košíček — Myslivec — Šípek — Vlk — Zapomenutá

FOTKY K VĚŽI

Jurova 10.6.2009 | 2018x
lezecc

Jurova 30.6.2010 | 2752x
lezecc

Jurova 10.6.2009 | 2064x
lezecc


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.