CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Studený vítr VI  (Harry peak — Himálaj — Adršpach)

popis: Stavěním a po východní hraně (kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 22.8.1981
autor: Petr Blahna, V. Hes
charakter: stěna


věž: Harry peak, obvod: Himálaj, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

27.8.2011 20:17:46 nosicek Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Co k tomu říci... Po odstavění následuje nejištěný dolez ke kruhu, kde poslední krok je v rámci šestky zcela mimo mísu. Odlez od kruhu je další obtíž, která nemá se šestkou pranic společného. Těch zbylích pár metrů už by za šest bylo, ale probojovat se k nim podle popisu v průvodci, neboli "čistě", je více než zajímavé (natož pak za VI).
26.8.2013 9:05:18 EL Diablo Normál.
Za VI to asi není, ale vykřičník je neprávem. Před cvakáním Q se dá založit lanovice. Krok k a od Q je jak na bouldrovce :-)
11.9.2018 10:40:58 Jony
Přelezení cesty v kontextu popisu se pohybuje dle mě kolem specifických VIIIa/VIIIb.

FOTKY

Studený vítr 23.10.2012 | 1878x
nosicek

Studený vítr 28.8.2011 | 2302x
nosicek

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Kapří tanec VIIa  () Harry peak Himálaj (Adršpach) 1 komentář (29.7.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Studený vítr VI  (22.8.1981) Harry peak Himálaj (Adršpach) 3 komentáře (11.9.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 2x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Blecha — Čho Oju — Dudh kosí — Hidden peak — Manaslu — Rododendron — Sinjolču — Svišť — Věž Herberta Tichého

FOTKY K VĚŽI

Kapří tanec 29.7.2016 | 2007x
shama


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.