CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Studený teplo VIIIb (VIIIb) RP: VIIIb  (Eskymačka — Zdoňovský oblouk — Křížový vrch)

popis: Nástup je pod levou částí údolní (JZ) stěny. Stavěním a stěnou přes převis, výše šikmo doleva přes díru (kříží Údolní cestu) na hranu a stěnou podél ní (3 kruhy) na vrchol.
datum prvovýstupu: 14.7.1984
autor: J. Walzel, P. Blahna
charakter: stěna


věž: Eskymačka, obvod: Zdoňovský oblouk, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

15.10.2018 22:47:18 django Echt gold.
skvostné lezení po hraně, kde mezi 1 a 2.Q jde tenčí repka a zdvih ke 3Q jde pozichrovat tenkou plošárnou na jednoducho. Nástup jsem nekomplikoval a lezl od začátku do konce po hraně. Lehčí VIIIb.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Bílá válka Xa RP: Xb  (9.8.1987) Eskymačka Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 3 komentáře (15.10.2018)
Pěkné. House Party IXb  (18.9.1998) Eskymačka Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 6 komentářů (15.10.2018)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Nespokojené duše - Přímá varianta VIIIb RP: VIIIc  (0.0.0000) Eskymačka Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 1 komentář (25.3.2012)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Echt gold. Studený teplo VIIIb (VIIIb) RP: VIIIb  (14.7.1984) Eskymačka Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 1 komentář (15.10.2018)
Pěkné. Údolní VIIb  (1.9.1962) Eskymačka Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 4 komentáře (20.3.2017)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.