CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Stopy krve VIIc  (Šenkovna — Dolní labyrint — Ostaš)

popis: Z terasy u žebříku (nejvíce vlevo) sokolíky k 1. kruhu. Sokolíkem a stěnou ke 2. kruhu. Vlevo na hranu a tou přes hodiny na temeno.
datum prvovýstupu:
autor: Bronislav Dlouhý, P. Jirásek
charakter: stěna | sokolík


věž: Šenkovna, obvod: Dolní labyrint, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

19.6.2012 17:08:13 broněk Pěkné.
Pěkný krok na hraně. V sokolíku jsou ještě pozůstatky mé krve, proto ten název:)
5.7.2016 21:29:17 Příba Pěkné.
Pěkná a silová cesta s nejtěžším místem nad 2.Q. Za sokolíky to chce trochu víc opatrně, protože pod 2.Q. se mi zdálo, že je kus ulomený.
29.7.2020 22:47:35 Janek Pěkné.
Hezká, silová cesta, která se asi moc neleze, nahoře na hraně je spousta mechu. Sokolík v jednom místě docela duní, ale zdá se, že drží dobře.
1.8.2020 13:03:25 Janek
Hezká, silová cesta, která se asi moc neleze, nahoře na hraně je spousta mechu. Sokolík v jednom místě docela duní, ale zdá se, že drží dobře.

FOTKY

Stopy krve 5.7.2016 | 2499x
Příba

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Pivoman VIIIa  () Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (8.7.2016)
Normál. Stará smyčka VIIa  (0.0.2004) Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (24.4.2019)
Pěkné. Stopy krve VIIc  () Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 4 komentáře (1.8.2020)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Výlet do bájí VIIIb  (25.6.2003) Šenkovna Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.