CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Spirálová VIIa  (Štěně — Kamenec — Teplice)

popis: Jihovýchodní cestou na Psa na vnitřní plošinku. Překrokem vlevo na balkonek a sokolíkem ke kruhu. Doleva stěnou za hranu a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 28.10.1967
autor: Milan Rusý, J. Brych, J. Jüptner
charakter:


věž: Štěně, obvod: Kamenec, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

30.9.2017 21:05:32 Páša Pěkné.
Pěkná lehká cesta. Je zajímavý, že je složená ze dvou cest, kdy jedna je za IV a druhá za VI dohromady dávaj spirálovou za VIIa :D zvláštní to počty...
10.5.2020 9:50:36 Pivas Pěkné.
Pěkná cesta. Cvaknutí kruhu byl docela boj s lanem. Jak je v tu chvíly ta věž tím lanem omotaná, tak to hrozně dře. Doporučuju zaštandovat po výlezu z komína. Já štandoval na kruhu protože sem měl strach že mě to lano strhne zpátky.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Jarní psycho IXb  (25.6.2006) Štěně Kamenec (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Komisař Rex IXa  (11.10.2005) Štěně Kamenec (Teplice) 0 komentářů ()
Pěkné. Spirálová VIIa  (28.10.1967) Štěně Kamenec (Teplice) 2 komentáře (10.5.2020)
Normál. Východní spára VI  (0.0.1967) Štěně Kamenec (Teplice) 1 komentář (19.11.2012)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.