CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Šmudlova VIIa  (Sněhurka — Panoptikum — Adršpach)

popis: JZ spárou na pilířek. Spárou ke kruhu, stavěním ze sedačky a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 2.9.1972
autor: Petr Mocek a Stanislav Lukavský, J. Frýba, M. Nosek
charakter: ruční spára


věž: Sněhurka, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

21.4.2009 12:23:34 Jony Normál.
Na VIIa dost těžký, spára se zajistit dá a je relativně pěkná. Vyplatí se Sněhurku vyhledat.
11.9.2009 23:02:04 Alešák Pěkné.
Výrazně těžší mi to nepřipadlo, pěkná žabka, krásná cesta.
26.6.2010 19:19:38 nosicek Pěkné.
Ještě není špatný dodat, že se leze levou spárou na levý pilířek... My jsme lezli pravou... Obtížnost VIIa by odpovídala, stavění od kruhu taky, jenom k němu se leze sokolíkama... Hvězdičku dávám za tu pravou spáru ;-)
2.11.2011 9:53:18 Šáfa Echt gold.
Až ke kruhu na tři hvězdy ze dvou. Pak jsem byl moc vděčný za stavěče, že se nevyhýbá bůčku a narostl. Průšvih byl až úplný závěr, když jsme to odstavěli do výlezové hrany. Ta je osolená, ba shnilá! Trochu jsem si zalítal a musím se vrátit s lepšími lezečkami. Jsem rád, že se to i Jonymu zdálo těžší.
20.8.2012 7:17:38 Bin Pěkné.
Spára dobrá, stavění-jak jinak-zábavné. Jenom, snad díky frekvenci přelezů, stěnka lehce zamešená. Jo, a pak jsem rukou hladce vytáhl slaňák. Dá se slanit stylem "každý jinam".
15.5.2016 14:26:41 Tatuš
Slaňák byl vyměněn už loni Petrem Novotným a Tomášem Kubiasem. Ten zarezlý starý kruh jsem vyměnil za nový lepený, věž je tedy zcela ve formě...

FOTKY

Šmudlova 20.8.2012 | 1540x
michal

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Šmudlova VIIa  (2.9.1972) Sněhurka Panoptikum (Adršpach) 6 komentářů (15.5.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Čapka — Hranolek — Čučátko — Kámen — Kamínek — Vodní kámen — Vodník

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.