CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Schovaná cesta IV  (Rohatá — Ostrov — Adršpach)

popis: Z teréní terasy na JZ straně věže komínkem na JV balkon. Překrokem doleva a spárou na plošinku. Stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 14.5.1960
autor: Karel Hauschke, V. Bruckner
charakter:


věž: Rohatá, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.



KOMENTÁŘE

14.3.2012 19:01:03 Iwoš Pěkné.
Jedna z hezkých čtyřek.
26.6.2012 22:38:15 Hans Pěkné.
V knížce psáno jako "Jihozápadní cesta". Odspodu to vypadá na žábu, nakonec je to spíš ropucha, ale ničemu to nevadí, protože jsou kolem stupy a výše také chyty uvnitř. Jde zajistit smyčkama (hlavně výše).
9.5.2018 19:11:18 cervo Pěkné.
Pekná, odporučenia hodná cesta.

FOTKY





CESTY NA VĚŽ

 Levá údolní V  () Rohatá Ostrov (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Schovaná cesta IV  (14.5.1960) Rohatá Ostrov (Adršpach) 3 komentáře (9.5.2018)
Normál. Schovaná cesta – Varianta IV  (26.6.1960) Rohatá Ostrov (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Stiskoidní  (IXa)  (0.0.0000) Rohatá Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (31.7.2013)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bazilišek — Blátoš — Blíženci — Boxer — Bukanýr — Cimbuří — Čertík — Čertova tchyně — Dingo — Domovník — Džunka — Fregata — Hrouda — Chobot — Ještěrka — Julián — Klusáček — Korál — Kristián — Kuba — Lucius — Lupič — Morgan — Nebesa — Ostrovní — Pálavská — Pašerák — Pekelník — Peklo — Pusina — Pusinka — Robinson — Saská placka — Skunk — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední — Zefír — Rekrut — Revizor

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher




piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘI



Park Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.