CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Rudá krev IXa  (Bastila — Kaňon — Teplice)

popis: Při pravé údolní hraně koutem a trhlinou (1. kruh) pod převis. Vpravo stropní spárou (2. kruh) na hranu, spárou vzhůru do stěny a vlevo ke 3. kruhu. Od něj vlevo stěnou do spáry cesty Bílý šátek, kterou na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Karel Šimek, P. Roček, R. Mizera, V. Horák
charakter: stěna | trhlina | ruční spára


věž: Bastila, obvod: Kaňon, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

28.8.2017 20:15:41 pavlis Pěkné.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Bílý šátek VIIIa  (6.10.1973) Bastila Kaňon (Teplice) 0 komentářů ()u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Normál. Komín V  (1.12.2006) Bastila Kaňon (Teplice) 0 komentářů ()
Pěkné. Rudá krev IXa  () Bastila Kaňon (Teplice) 1 komentář (28.8.2017)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.