CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Řev hypochondra  VIIIc  (Vladimírek — Vstupní rokle — Teplice)

popis: Cestou Údolní stěna k 1. kruhu a od něj vlevo na hranu a rozporem k železu (tvářící se jako borhák). Stěnou (kruh), trhlinou cesty Údolní stěna do římsy a vlevo ke 2. kruhu. Zleva při hraně (2 kruhy) na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Karel Šimek, P. Roček, V. Horák
charakter: stěna


věž: Vladimírek, obvod: Vstupní rokle, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

13.6.2019 15:32:11 pavlis Echt gold.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Něžný barbar VIIIc  () Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 1 komentář (13.6.2012)
Echt gold. Řev hypochondra VIIIc  () Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 1 komentář (13.6.2019)
Echt gold. Údolní stěna VIIIa  (0.0.1989) Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 2 komentáře (12.10.2015)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.