CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Pravotočivá VIIa  (Polední kámen — Dolní labyrint — Ostaš)

popis: Od SZ stěnou doprava přes převisy na Z hranu a stěnou šikmo doprava ke kruhu. Traverz po římse doprava na V hranu a cestou Samkova na vrchol.
datum prvovýstupu: 29.8.1967
autor: V.Hornych, J.Adam, J.Seifert
charakter: stěna


věž: Polední kámen, obvod: Dolní labyrint, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

7.9.2009 22:38:52 Hans Pěkné.
Když se to vymyslí, tak to není až tak silový. Ale jinak je to nářez. Znám zkazky o pár celkem dobrých lezcích, který to upytlili. Já ač ne dobrý lezec, jsem k tomu jednou neměl daleko. Nebyla síla, ale nakonec jsem to vyřešil přes super nouhend :)

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Dva roky prázdnin VIIIa  (14.9.1982) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (8.4.2019)
Pěkné. Pravotočivá VIIa  (29.8.1967) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (7.9.2009)
Normál. Pravotočivá - Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Normál. Půlnoční ámen VIIIa (IXa)  (0.0.2005) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (7.9.2009)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Samkova VI  (5.7.1944) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (21.9.2018)
Normál. Varianta Samkovy VI  (24.8.2003) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.