CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Pozdrav zapomenutých V  (Papala — Jižní věže — Křížový vrch)

popis: Po levé údolní (západní) hraně a v pravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 17.8.1973
autor: Jaromír Gereg, J. Landa, J. Osif
charakter: stěna


věž: Papala, obvod: Jižní věže, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

1.6.2015 18:31:37 Páša Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Cesta pěkná, ale jištění jen morálový hodinky a nějakej uzlík.
3.7.2017 23:50:12 Suklaa Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Nedoporučuji. Nesmyslná nejistitelná cesta. Technicky celkem jednoduchá, ale musí ji lézt aspoň sedmičkář, případný pád je na zem. Zasloužilo by si to kruh tak v 7m, nahoře něco založit jde.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Hopsa hejsa do Brandejsa VI  (30.8.1980) Papala Jižní věže (Křížový vrch) 1 komentář (1.6.2015)
Pěkné. Matohův spálený chléb VIIa  (31.3.2002) Papala Jižní věže (Křížový vrch) 8 komentářů (18.6.2012)u cesty jsou vloženy fotky - 3x
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Pozdrav zapomenutých V  (17.8.1973) Papala Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (3.7.2017)
Pěkné. Předmaturitní VI  (23.4.1983) Papala Jižní věže (Křížový vrch) 3 komentáře (9.8.2019)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Trojkový masakr VIIa  () Papala Jižní věže (Křížový vrch) 4 komentáře (20.6.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.