CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Neveřejné tajemství VIIIc  (První milenec — Amfiteátr — Teplice)

popis: Středem údolní stěny (kruh) ke kruhu cesty Z díry do díry a tou na plošinu. Vpravo po hraně (borhák, kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Pavel Hrubý, T. Sedláček
charakter: stěna | rajbas | ruční spára


věž: První milenec, obvod: Amfiteátr, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

5.6.2019 19:56:39 Příba Pěkné.
Úsek po hraně jsme vynechali, jelikož jsme se domnívali, že se jedná pouze o variantu k cestě Z díry do díry. A zřejmě právě na hraně bude VIIIc lezení.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Druhá láska VIIIc  (0.0.0000) První milenec Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (9.7.2018)
Pěkné. Neveřejné tajemství VIIIc  () První milenec Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (5.6.2019)
Pěkné. Severní III  (13.7.1952) První milenec Amfiteátr (Teplice) 2 komentáře (8.8.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Z díry do díry VIIb  (22.10.1977) První milenec Amfiteátr (Teplice) 2 komentáře (24.8.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.