CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Měkká kůrka V  (Nejezchlebník — Křížový hřeben — Křížový vrch)

popis: Od SZ sokolíky ke kruhu a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 12.3.2002
autor: Stanislav Lukavský a Petr Mocek, P. Lisák
charakter:


věž: Nejezchlebník, obvod: Křížový hřeben, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

2.9.2014 23:06:16 felis Normál.
Docela pěkná i odjištěná cesta, škoda že je tak špatný přístup. Pod Q jsou hodiny. Na vrcholu není krabice ani slaňák, chce to v slézt zpět ke kruhu, což jde v pohodě.
7.9.2016 21:01:56 beny Normál.
No celkem hezká cesta. Pětka je to dle mě poctivá, smyčky jdou. Hodiny ještě nad kruhem. Ale absence slaňáku mě docela mrzí. Uvazoval jsem tam kvůli dobírání větev borovice. Copak slanění každý na jinou stranu to jsme si poradili. Ale věž je to docela vysoká a slaňák by si zasloužila. Se slaňákem hvězda, takhle bohužel průměr. Nemyslím si, že je nutné na Křížáku slézat 2 m stěnou ke kruhu v pětkové cestě.....
3.7.2017 23:40:22 Suklaa Pěkné.
Pěkná technická cesta, obtížnost bych dal spíš za VI. S potřebou slaňáku absolutní souhlas. Docela dlouho jsme hledali kudy k nástupu - musí se od Šancí.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Měkká kůrka V  (12.3.2002) Nejezchlebník Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentáře (3.7.2017)
Normál. Tvrdá patka VIIa  (12.3.2002) Nejezchlebník Křížový hřeben (Křížový vrch) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.