CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Markéta, la femme fatale VIIb  (Chobotnice — Vstupní rokle — Teplice)

popis: Z JZ rohu (od nástupu Eviččiny spáry) ruční spárou ve stěně Osudové skály na její konec (1. kruh). Dále širočinou do komínku. Z něj travers doprava (2. kruh) do sokolíkové spáry, kterou na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Petr Nováček a Pavel Hrubý
charakter: ruční spára | širočina


věž: Chobotnice, obvod: Vstupní rokle, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

13.8.2014 6:48:24 PetrN Pěkné.
Za autora snad jen tolik, že je to klasická cesta v perfektním materiálu. Kde nejsou kruhy, jsou smyčky.
9.9.2018 21:33:23 nosicek Pěkné.
Lezení krásné. S těmi smyčkami to dole tak slavný není... Něco jde, ale že by to bylo hnízdo za hnízdem, to se říci nedá. Paráda objevit takovou lajnu volnou v této době!

FOTKY

Markéta, la femme fatale 17.8.2014 | 2498x
PetrN

Markéta, la femme fatale 17.8.2014 | 2707x
PetrN

Markéta, la femme fatale 13.8.2014 | 2050x
PetrN

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Genius loci VIIc  () Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 1 komentář (23.8.2014)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Pěkné. Markéta, la femme fatale VIIb  () Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 2 komentáře (9.9.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 3x
Pěkné. Návrat ke kořenům Xa  (20.6.1999) Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 1 komentář (28.8.2015)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.