CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jihozápadní V  (Podzimní — Bašta — Teplice)

popis: Od JZ spárou do rozštěpu, vpravo komínkem na balkon a dalším komínkem na vrchol.
datum prvovýstupu: 8.5.1980
autor: Ladislav Šolc, B. Rosenberg
charakter:


věž: Podzimní, obvod: Bašta, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

22.8.2018 8:37:52 Sumec Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Hvězdička za zajímavé spárové lezení na pěst, posléze klíč, vykřičník za absenci solidního jištění, možná nějaký hodně velký kopf. Dedukce, že je to za pět čili to zas takový brut nebude, je vzhledem k roku vydání a autorovi lichá. Láďa prostě uměl, ale tohle podstřelil dost, řekl bych ádrovských-spárových VIIb určitě..

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jihozápadní V  (8.5.1980) Podzimní Bašta (Teplice) 1 komentář (22.8.2018)
Normál. Podzimní kout VIIb  (15.9.1973) Podzimní Bašta (Teplice) 1 komentář (13.8.2018)
Echt gold. Severovýchodní spára VIIIa  (17.6.1961) Podzimní Bašta (Teplice) 1 komentář (27.9.2012)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Stará cesta IV  (21.9.1952) Podzimní Bašta (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Stará cesta – Varianta IV  (0.0.0000) Podzimní Bašta (Teplice) 0 komentářů ()
Pěkné. Vitamin B VIIIb (IXb)  (16.10.1977) Podzimní Bašta (Teplice) 1 komentář (23.5.2013)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.