CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Jihovýchodní IV  (Pes — Kamenec — Teplice)

popis: Komínem mezi Štěnětem a Kancem a v něm doprava na vnitřní plošinku. Vpravo po žebru na balkon a spárou na vrchol.
datum prvovýstupu: 28.6.1962
autor: Hermann Schuster, R. Mörseburg
charakter:


věž: Pes, obvod: Kamenec, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

2.8.2017 16:56:02 Páša Pěkné.
Pěkná a dlouhá cesta. Jen popis je trochu zavádějící, protože z komína mezi Štěnětem a Kancem se pokračuje spárami na vnitřní plošinku a odtud do druhého komína mezi Štěnětem a Psem.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Jihovýchodní IV  (28.6.1962) Pes Kamenec (Teplice) 1 komentář (2.8.2017)
Normál. Kulhavka VIIIc  (10.10.2005) Pes Kamenec (Teplice) 0 komentářů ()
Pěkné. Přátelská VIIIa  (24.5.1960) Pes Kamenec (Teplice) 1 komentář (22.10.2017)
Normál. Rouskova V  (10.4.1960) Pes Kamenec (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Stará cesta III  (17.9.1928) Pes Kamenec (Teplice) 3 komentáře (18.9.2018)
Normál. Vzteklina VIIIb  (12.6.1982) Pes Kamenec (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.