CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Jihovýchodní III  (Paroháč užalovanej — Jižní věže — Křížový vrch)

popis: V levé části JV stěny spárou a stěnou n.v.
datum prvovýstupu: 30.8.1980
autor: František Ostradický, V. Černý, J. Gerek
charakter: ruční spára


věž: Paroháč užalovanej, obvod: Jižní věže, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

16.5.2014 0:49:18 michal Pěkné.
Začátek spárka s chyty okolo, lze pěkně zajistit. Druhá půlka je spíš průchod zarostlým svahem na vrchol.
10.4.2019 18:26:48 Lukas Normál.
O pět let déle a ještě o něco zelenější, jinak by klidně i na tu hvězdičku byla. O oblíbenosti věže vypovídá počet návětěv cca 1/rok. Nahoře není slaňák.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Jihovýchodní III  (30.8.1980) Paroháč užalovanej Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentáře (10.4.2019)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.