CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jediná IV  (Vnuk — Skály - Bišík — Teplice)

popis: Od V z terénu travers stěnou doleva a přímo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 13.5.1967
autor: Jaroslav Seifert, F. Rázl
charakter: stěna


věž: Vnuk, obvod: Skály - Bišík, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

10.5.2012 14:51:07 shama Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Hezký bouldr, jehož jedinou vadou na kráse je, že případná chyba rozhodně nedopadne dobře. Měl jsem sice tutovou bambuli a dobrý obhoz, ale v klíčových místech to už není moc platné. To je nejspíš důvod proč se příliš nleze, hore zdar po třech letech, za posledních 10 let to má pět přelezů. Obtížnost bych se také nebál přitlačit.
2.8.2021 17:49:26 BÍĎA Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
věž menšího vzrůstu ale to jí neubírá na obtížnosti. Hodně málo přelezů jen pro svoji nebezpečnost. Případný pád už jak bylo jednou napsáno by nedopadl dobře. Tento rok je to bez vos ,které jinak hlídali místo kam se dá dát uzel.

FOTKY

Jediná 2.8.2021 | 2044x
BÍĎA

Jediná 18.6.2020 | 1950x
Mireček

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jediná IV  (13.5.1967) Vnuk Skály - Bišík (Teplice) 2 komentáře (2.8.2021)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Normál. Jediná IV  (13.5.1967) Vnuk Skály - Bišík (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Omyl IV  (21.6.1984) Vnuk Skály - Bišík (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.