CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Hulili VIIIb  (Blíženci — Ostrov — Adršpach)

popis: Vlevo od severního rohu mělkou šikmou spárou k 1. kruhu. Spárou na balkon ke 2. kruhu. Stěnou podél severní hrany (3. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 19.8.1989
autor: Stanislav Lukavský a Petr Mocek, Z. Zilvar
charakter: stěna


věž: Blíženci, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

25.8.2010 7:25:53 Jony Normál.
V roce 2004 jsme měli 2. přelez. Sice tu mám poznámku, že to bylo solivý, špinavý a nepříjemný, ale taky si pamatuju, že technicky to bylo zajímavý (pěkný). Nebo se dá ještě nevěřícně koukat do bezednýho komína za rohem :)

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Bezedný komín VIIa  (27.8.1967) Blíženci Ostrov (Adršpach) 1 komentář (3.3.2012)
Pěkné. Hrana vyhasínajících hvězd VIIIb  () Blíženci Ostrov (Adršpach) 1 komentář (27.8.2013)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Normál. Hulili VIIIb  (19.8.1989) Blíženci Ostrov (Adršpach) 1 komentář (25.8.2010)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Křen — Pilíř — Uhlířská — Zamazaná — Blátoš — Boxer — Bukanýr — Cimbuří — Domovník — Chobot — Korál — Kuba — Lucius — Morgan — Ostrovní — Pusinka — Robinson — Rohatá — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední — Zefír — Rekrut — Revizor

FOTKY K VĚŽI

Hrana vyhasínajících hvězd 15.9.2013 | 2430x
Alešák

Hrana vyhasínajících hvězd 19.6.2019 | 1305x
Jony


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.