CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Hromová V  (Bezzubá — Skály - Supí skály — Teplice)

popis: Od SZ šikmou spárou doprava na balkon v údolní stěně, po něm traverz doprava (dodaná kruh) a komínkem na druhý balkon. Po něm traverz doleva a žlábkem u západní hrany na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.8.1985
autor: Jaroslav Pavelka a Vladimír Zvěřina, M. Blažková, T. Pavelka
charakter:


věž: Bezzubá, obvod: Skály - Supí skály, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

21.9.2020 14:09:02 BÍĎA Pěkné.
Příjemná cesta s hezkým nástupem do položené širočiny. Jištění tam teda moc není ale leze se to pěkně. Na věži je nový slaňák a vrcholová knížka.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Hromová V  (0.8.1985) Bezzubá Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentář (21.9.2020)
Normál. Okluzní fronta VI  (14.5.2004) Bezzubá Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Železný muž Jarda Pavelka VIIa  (15.9.2009) Bezzubá Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.