CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Hodokvas VIIIa  (Bazilišek — Ostrov — Adršpach)

popis: Z Ostrovní pěšiny spárou v severním rohu na římsu, sokolíkem a vlevo spárkou k 1. kruhu. Vpravo stěnou na porostlý balkon. Trhlinou, vlevo stěnou (2. kruh) a výše žlábkem na vrchol.
datum prvovýstupu: 18.6.1988
autor: Ivo Wondráček a Stanislav Lukavský a Petr Slanina
charakter: stěna | trhlina | ruční spára


věž: Bazilišek, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

3.3.2012 18:34:50 Iwoš Normál.
Pěkná cesta, ale asi to bude hodně špinavé.
2.7.2019 8:48:18 Jony
Cesta po hodně letech opět prokoukla.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Ajdova VIIb  (0.0.1983) Bazilišek Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (14.6.2016)
Normál. Hodokvas VIIIa  (18.6.1988) Bazilišek Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (2.7.2019)
Normál. Stará cesta III  (0.0.1983) Bazilišek Ostrov (Adršpach) 1 komentář (3.3.2012)
Normál. Západní kout IV  (0.0.1983) Bazilišek Ostrov (Adršpach) 1 komentář (3.3.2012)
Normál. Žranice VIIb  (8.8.1999) Bazilišek Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (13.8.2018)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Angrešt — Černý opat — Čertík — Čertova tchyně — Démon — Dingo — Džunka — Fregata — Ještěrka — Julián — Kristián — Lucius — Lupič — Nebesa — Pálavská — Pašerák — Pekelník — Peklo — Poloostrov — Poskok — Pusina — Robinson — Rohatá — Skočná — Skunk — Trutnovská — Tulák — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.