CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Grossova VIIb  (Ztracená — Dolní labyrint — Ostaš)

popis: Od J stěnou šikmo doleva až k S hraně ke kruhu cesty Letecká a tou na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.0.1970
autor: T.Gross
charakter: stěna


věž: Ztracená, obvod: Dolní labyrint, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

13.10.2018 12:50:57 Příba
Zapomenutá, zajímavá a nelehká cesta.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Demorál VIIb  (5.9.1999) Ztracená Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Normál. Demorál VIIb  (5.9.1999) Ztracená Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Normál. Grossova VIIb  (0.0.1970) Ztracená Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (13.10.2018)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Letecká VIIa  (26.10.1944) Ztracená Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (11.8.2014)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.