CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Görlitzská zkratka VIIIa  (Žitavská — Záboř — Teplice)

popis: V pravé části východní stěny výrazným systémem trhlin (smyčky) a spárek pod převis (1. kruh). Spárou (2. kruh) na balkónek a vlevo (3. kruh) dvojspárou ke 4. kruhu a stěnou vpravo na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Míra Šrůtek, Tortura, Pýchin a spol.
charakter: stěna | ruční spára


věž: Žitavská, obvod: Záboř, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

22.7.2013 10:30:00 Sumec Pěkné.
Parádních 40m stěno-spárové kratochvíle. Dole zavlhlé, ale s dobrými smyčkami. Silovou pasáž v trhlinách střídá od prvního tenká žába s občasným chytem a klíčovým oblezem 3. kruhu. Knížka říká VIIIa, všichni jsme se shodli, že s ohledem na RP i nějaký ten morál by to mohlou být o fous víc.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Görlitzská zkratka VIIIa  () Žitavská Záboř (Teplice) 1 komentář (22.7.2013)
Pěkné. Jižní hrana VI  (4.8.1965) Žitavská Záboř (Teplice) 1 komentář (5.8.2016)
Normál. Pasácká stěna VI  (7.6.1976) Žitavská Záboř (Teplice) 0 komentářů ()
Pěkné. Vzpomínka na Oybin V  (11.7.2006) Žitavská Záboř (Teplice) 1 komentář (24.8.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.