CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Dva roky prázdnin VIIIa  (Polední kámen — Dolní labyrint — Ostaš)

popis: JV stěnou ke kruhu a na V hranu. Cestou Samkova na vrchol.
datum prvovýstupu: 14.9.1982
autor: S.Lanta + A.Obršál
charakter: stěna


věž: Polední kámen, obvod: Dolní labyrint, oblast: Ostaš
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

8.4.2019 22:23:43 Příba Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Zajímavá, technická cesta. Smeknout výš nad kruhem by se moc nevyplatilo.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Dva roky prázdnin VIIIa  (14.9.1982) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (8.4.2019)
Pěkné. Pravotočivá VIIa  (29.8.1967) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (7.9.2009)
Normál. Pravotočivá - Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Normál. Půlnoční ámen VIIIa (IXa)  (0.0.2005) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (7.9.2009)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Samkova VI  (5.7.1944) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (21.9.2018)
Normál. Varianta Samkovy VI  (24.8.2003) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.