CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Dlouhý kouř VIIc (VIIIa)  (Mecheché — Ostrov — Adršpach)

popis: Vpravo od Solivé cesty spárou k 1. kruhu, (stavěním ze sedačky) stěnou vlevo, spárou (2 kruhy) a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 6.6.1982
autor: Jiří Čejka a Petr Blahna
charakter: stěna | ruční spára


věž: Mecheché, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

4.8.2009 8:36:38 Jony Pěkné.
Spíš by sedělo VIIIa/VIIIb. Jde to pěkně zajistit. Jestli si dobře vzpomínám pod 2. trochu lámavé a nahoře zas trochu toho lišeje při výlezu.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Dlouhý kouř VIIc (VIIIa)  (6.6.1982) Mecheché Ostrov (Adršpach) 1 komentář (4.8.2009)
Normál. Solivá IV  (16.7.1964) Mecheché Ostrov (Adršpach) 1 komentář (12.3.2012)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Goro — Pulec — Rak — Sojčí kámen — Angrešt — Babulík — Carabus — Černý opat — Démon — Huňáč — Kladivoun — Mates — Mefisto — Moby Dick — Poskok — Sekáček — Skočná — Šejdíř — Tulák

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.