CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Diamantová VIIa  (Maharaní — Himálaj — Adršpach)

popis: Od JZ údolním komínem (třetí komín vpravo od západní hrany Maharadži) a výše žlábkem na pilíř. Přepadem k 1. kruhu a stěnou (2. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 14.8.1999
autor: Miroslav Josefi a Jan Adamec
charakter:


věž: Maharaní, obvod: Himálaj, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

5.7.2020 22:28:20 Iwoš Pěkné.
Trochu problém to najít. Po klasickém ádrovském komínu odměna v podobě odjištěného rajbásku. Po pěti letech od posledního přelezu trochu špinavé, ale s kartáčem bez problémů.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Diamantová VIIa  (14.8.1999) Maharaní Himálaj (Adršpach) 1 komentář (5.7.2020)
Normál. Stará cesta III  (29.7.1999) Maharaní Himálaj (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Kangčhendžanga — Maharadža — Palácový pes — Žebrácký velmož

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.