CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Den blbec VIIc  (Sváteční — Slavenské skály — Broumovské stěny)

popis: Cestou "Boulder" na Labuť do sedla. Komínem mezi hranami Labutě a Sváteční k 1.kruhu. po hraně do římsy a stěnou podél hrany 2.kruh na vrchol.
datum prvovýstupu: 8.6.2006
autor: Jiří Šrůtek a Štěpán Omámik
charakter: rajbas | komín


věž: Sváteční, obvod: Slavenské skály, oblast: Broumovské stěny
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

29.9.2015 9:31:20 Hlaďas Pěkné.
Dle vrcholovky to má 4 přelezy z toho 2 přelezy byly u 2.Q udělány stavěním. Cesta je fakt kotel a z VIIc to nemá nic společného.
19.4.2017 14:45:26 kopcolezec Echt gold.
Pro horní partie je dobré se pořádně rozdřepovat a pak stavět netřeba :)
22.5.2020 21:31:45 Martin Pěkné.
Volně mě to u druhého kruhu nepustilo, takže jsme postavili. Celkově se věž moc neleze.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Den blbec VIIc  (8.6.2006) Sváteční Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentáře (22.5.2020)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.