CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Cesta smrdutých oposumů IXa  (Limonádový Joe — Teplické údolí — Teplice)

popis: Od JV zalomeným sokolíkem (2 kruhy) a spárkou ke 3. kruhu. Stěnou (4. kruh) na balkon k 5. kruhu. Stěnou podél hrany na vrchol.
datum prvovýstupu: 12.5.2002
autor: Karel Šimek a Vladimír Horák
charakter:


věž: Limonádový Joe, obvod: Teplické údolí, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

4.8.2018 13:36:15 Příba Normál.
Z pozice druholezce, krokově zajímavá a těžká cesta. Dojem kazí množství lišejníku, takže kartáč se hodí. Při výlezu na balkon se dá slušně zalítat. Cesta se prakticky neleze, měli jsme 2. přelez.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Cesta smrdutých oposumů IXa  (12.5.2002) Limonádový Joe Teplické údolí (Teplice) 1 komentář (4.8.2018)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2018 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.