CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Andromeda VIIIb  (Blíženci — Na výsluní — Teplice)

popis: Vlevo od jižní hrany komínem k 1. kruhu. Rozporem a stěnou doprava na jižní hranu ke 2. kruhu. Po hraně (2 kruhy) k 5. kruhu a vpravo zářezem na balkon. Stěnou doleva (6. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 18.5.2002
autor: Karel Šimek, V. Horák, A. Obršál
charakter:


věž: Blíženci, obvod: Na výsluní, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

22.11.2018 8:31:15 Alešák Pěkné.
Pěkné vyrovnané stěnové lezení podél hrany, těžší flek je od pátého na balkon. K šestému to bylo buď trochu dál a jemnější, anebo drobet špinavý, možná oboje - mám jen uložený, že se vyplatilo si to tam vymyslet.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Andromeda VIIIb  (18.5.2002) Blíženci Na výsluní (Teplice) 1 komentář (22.11.2018)
Normál. Casiopea VIIIb  (2.9.1983) Blíženci Na výsluní (Teplice) 1 komentář (17.7.2012)
Normál. Jižní komín VI (VIIb)  (30.7.1962) Blíženci Na výsluní (Teplice) 1 komentář (17.7.2012)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.